Zarobte v druhom pilieri čo najviac

Zdarma

Dlhodobá starostlivosť

Vybavíte z pohodlia domova

Ako vyťažiť z druhého piliera čo najviac?

Aktivujte si službu INFOMAIL, ktorá je úplne zdarma
Pravidelne dostávate informácie ako z druhého piliera vyťažiť viac
Zmeníte fondy a spoločnosť podľa odporúčaní v ten správny čas
Zbavíte sa všetkých starostí s výberom fondov, spoločností a zarábate viac

70% ľudom druhý pilier nezarába, respektíve nedosahuje ani výkononsť inflácie. Nepatrite medzi nich a zarobte až 4x VIAC.

Ako to celé funguje?

Kontaktujte ma a zvolíme si termín telefonátu alebo stretnutia
Pri telefonáte alebo stretnutí zhodnotíme Vašu zmluvu a to, čo je pre Vás najlepšie
Budete pravidelne dostávať informácie, ktoré Vám pomôžu zarábať viac

Miška má 26 rokov. Má averziu k riziku a preto si založila v druhý pilier roku 2011 v dôchodkovej správcovskej spoločnosti Poštovej banky a zvolila si najvýkonnejší dlhopisový garantovaný fond Stabilita. Miška zarába 1000 EUR a ak fond zachová svoju výkonnosť, bude mať ak pôjde do dôchodku nasporených 47 669 EUR. Táto čiastka sa nasporí pri priemernej výkonnosti 2,77%. To je celkom zaujímavá suma. Avšak Miška má ešte veľmi ďaleko do dôchodku a keby si zvolila najvýkonnejší fond zarobila by o 147 714 EUR viac. A to bez akejkoľvek starostlivosti.

Erik tiež zarába 1000 EUR a druhý pilier si tiež založil v roku 2011. Erik to nejako neriešil a založil si fond o ktorom počul od Mišky že je fajn, v dôchodkovej správcovskej spoločnosti poštovej banky avšak na pobočke mu povedali, že viac zarobí na akciách, tak si zvolil akciový fond. To je veľká škoda, lebo kvôli tomu bude mať na dôchodku 45 743 EUR. Čo je ešte o 1926 EUR menej ako by mal v dlhopisovom fonde tejto spoločnosti. Keby si však zvolil najvýkonnejší akciový fond mal by o 12 876 EUR viac. Avšak keby si zvolil indexový, na dôchodku by ho čakala suma 195 383 EUR.

Nikola si založila druhý pilier u pána Babiaka v roku 2011. Tiež zarába 1000 EUR.On však zaviedol systém, ktorý Nikolu informuje, kedy si má fondy prehodiť. Vďaka tomu Nikola môže zarobiť ešte viac peňazí, ako keby svoj druhý pilier nechala len tak ležať.

Čo o mne hovoria klienti

Zarezervujte si termín bezplatnej konzultácie telefonicky alebo osobne do kalendára a zistite viac o tom, ako viete zarobiť v druhom pilieri

Zarezervujte si termín bezplatnej konzultácie telefonicky alebo osobne do kalendára a zistite viac o tom, ako viete zarobiť v druhom pilieri

Napíšte mi, ak chcete zarábať v druhom pilieri viac alebo ak máte akékoľvek otázky

Kde ma nájdete